Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Відновлення бетоних конструкцій

На будь-яких стадіях виготовлення бетонних і залізобетонних конструкцій, в процесі їх монтажу та експлуатації, у бетоні і арматурі можуть з'явитися різноманітні дефекти, що знижують міцність і несучу здатність виробів. У діючих будівлях і спорудах дефекти, в основному, виникають під впливом агресивних середовищ, заморожування і відтавання, високих температур, а також у результаті тривалої дії динамічних навантажень або надзвичайних ситуацій. Вони виникають у вигляді корозії, тріщин, відшарування захисного шару і викришування бетону.

До дефектів, що порушують цілісність і провокують зниження міцності бетону у виробах і конструкціях відносяться: підвищена пористість, різні тріщини, вибоїни, відколи, оголення арматури, порожнечі, робочі шви і розриви, що виникають при бетонуванні.

У цілому, ремонт бетонних конструкцій - це багатопланова задача, яку можливо вирішити за допомогою спеціальних матеріалів і сучасних технологій. Правильний підбір матеріалів, застосування сучасного спеціалізованого обладнання та професійний досвід фахівців, які виробляють ремонтні роботи, є гарантією того, що після відновлення бетонні поверхні знайдуть «друге життя», і термін їх повноцінної експлуатації буде значно продовжений.

При проведенні робіт з відновлення бетону, основними завданнями наших фахівців є:

• Зупинка процесу руйнування бетону

• Відновлення цілісності конструкції

• Підвищення міцності

• Поліпшення експлуатаційних характеристик і естетичності зовнішнього вигляду бетонної споруди в цілому

Діагностика стану бетонних конструкцій

Перед проведенням робіт наші фахівці, в першу чергу, проводять точну діагностику стану всієї бетонної споруди, встановлюють причини руйнування і види зносу, і тільки після цього підбирають оптимальні технології і методи ремонту даної будівельної конструкції, а також роблять вибір на користь матеріалів і оснащення для проведення процесу відновлення бетону.

Алгоритм відновлення бетону

На підготовчому етапі ремонту бетонних конструкцій проводиться попередня обробка проблемних місць і всієї поверхні бетону у цілому, із застосуванням спеціалізованої будівельної техніки і механізмів. У процесі підготовки поверхні до відновлення відбиваються ослабілі елементи, проводиться очищення місць забруднення, розкриваються пори бетонної поверхні, очищається бетонне «молочко», а вся поверхня зволожується.

Після проведення підготовчих робіт розпочинається безпосередній ремонт бетону. Він складається з декількох етапів:

• Очищення пошкоджених ділянок арматури і покриття їх захисними антикорозійними матеріалами

• Ліквідації тріщин - ін'єктування бетону

• Відновлення цілісності поверхні бетону і захисного шару на його поверхні

Після закінчення основних ремонтних робіт, на поверхню бетону наносяться захисні експлуатаційні матеріали, і тільки після цього будівельну споруду можна вважати знову придатною до подальшої експлуатації.

Застосування передових будівельних технологій, використання матеріалів кращих європейських виробників і сучасного обладнання дозволяє нашій компанії «Служба порятунку бетону» провести ремонтні роботи швидко і якісно. Телефонуйте нам - наші фахівці дадуть відповідь на усі Ваші питання, проведуть діагностику конструкції і складуть повний кошторис ремонту.Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить