Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Гідроізоляційні добавки

Бетон має широкий спектр характеристик, що дозволяє використовувати його практично в усіх сферах будівництва. При цьому, існує три стандартних компонента, що утворюють основу для будь-якого розчину. Це в'яжучий матеріал, заповнювач, а також звичайна технічна вода. В ході змішування з'являється можливість отримання досить міцної і довговічної суміші після того, як відбудеться її затвердіння.

Варто відзначити той факт, що далеко не завжди характеристики подібних конструкцій задовольняють необхідні вимоги. Досить часто експлуатація здійснюється при відносно несприятливих умовах, наприклад, при розташуванні під відкритим повітрям або у грунті. Щоб виключити негативний вплив зовнішнього середовища і підвищити певні якості суміші, використовуються спеціальні добавки для бетону. Вони можуть становити до десяти відсотків від загальної маси складу. Найбільшою популярністю користуються гідроізоляційні добавки у бетон, що додаються безпосередньо до бетонної суміші, та дозволяють забезпечити високі експлуатаційні характеристики протягом усього періоду використання. Це дуже ефективна методика, яка призводить до максимального зменшення факторів, які сприяють просочуванню конструкції водою.

Гідроізоляційні добавки поділяються на декілька категорій, в залежності від способу свого впливу:

1. Сухі гідроізоляційні добавки розширювального типу. Вони використовуються для ліквідації виникаючих активних протікань у структурі матеріалу. Такі суміші добре підходять для того, щоб виконувати герметизацію різного ступеня складності. Гідроізоляційні добавки подібного типу втираються у щілини і тріщини, після чого відбувається збільшення їх обсягу і повне заповнення порожнини. У результаті, через кілька днів або годин (у разі оптимальних умов), вони перетворюються у тверду монолітну масу.

2. Сухі суміші для гідроізоляції бетону проникаючого типу. Являють собою склад, який дуже швидко схоплюється. Введений в матеріал на стадії його рідкої форми, він рівномірно розподіляється. Таким чином, загальна водонепроникність зростає. Гідроізоляційні добавки проникаючого типу сьогодні є дуже поширеними.

3. Напірні герметики. Гідроізоляційні добавки даного класу відрізняються тим, що не потрапляють до складу на етапі змішування, а необхідні для вже готових конструкцій. Таким чином, значно розширюються варіанти використання. Суміш наноситься у тріщини або інші дефекти, після чого швидко засихає і утворює монолітну масу, що не пропускає воду.

4. Гідроізоляційні добавки, що розширюються після контакту з поверхнею. Дана суміш продається у сухому вигляді і має пройти через процедуру змішування з водою в заданих на упаковці пропорціях. Тільки після цього відбувається нанесення на поверхню і подальше розширення матеріалу.

Гідроізоляційні добавки у бетон повинні розглядатися для кожного конкретного випадку. Тільки це забезпечить високі експлуатаційні параметри і тривалий термін служби матеріалу.

Професіонали нашої компанії багато уваги приділяють питанню гідроізоляції, ретельно добирають потрібні технології та гарантують 100% захист будівель. Ми надаємо гарантію на усі види робіт. Щоб оформити замовлення на наші послуги, зателефонуйте або залиште повідомлення на сайті. Ми домовимося про приїзд інженера на ваш об'єкт. Це безкоштовна послуга, так що сміливо залишайте заявку на виклик! Також, наші фахівці проконсультують Вас з питань, якщо Вам необхідно визначити вид гідроізоляції для об'єкта, підібрати потрібний гідроізоляційний матеріал або розрахувати кошторис робіт з гідроізоляції Вашого об'єкту.Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить