Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Гідроізоляція комунікацій

Якісно прокладені інженерні комунікації - запорука комфорту у будинку. Для введення у будинок труб і проводів необхідні спеціальні отвори у будівельних конструкціях. Саме вони піддаються інтенсивному впливу вологи з ґрунту і атмосфери. Хімічний склад води може бути дуже агресивним, зокрема провокувати корозію і швидке руйнування матеріалів, тому гідроізоляція вводів інженерних комунікацій вимагає особливої ​​уваги.

Коли врізають труби, підбиваючи комунікації, будматеріали серйозно пошкоджуються. Якщо спочатку неправильно організувати гідроізоляцію вводів інженерних комунікацій, протікання неминучі, а іноді вони з'являються вже у перший рік експлуатації будівель. У результаті порушується вся система захисту від вологи, у будинку стає сиро, може з'явитися грибок, а трубопроводи швидко зношуються.

Якщо у областях між бетоном і гільзою не виконати ізоляцію, вода зруйнує фундамент. Це відбувається тому, що бетон просочується вологою. Вода, залишаючись у порах матеріалу, замерзає взимку і руйнує його, що призводить до появи тріщин, посилення течі. Іржавіє арматура залізобетонних конструкцій, починає відшаровуватися штукатурка, приходить до непридатності внутрішнє оздоблення приміщень. Усі ці процеси розвиваються дуже швидко, і тільки ретельна гідроізоляція введення комунікацій здатна їм запобігти.

Для герметизації гільз трубопроводів є багато матеріалів - спеціальні піни, гідрофобні полімерні шнури, еластичні герметики. Усі вони добре підходять для використання у різних умовах, захищають будматеріали від намокання і руйнування, продовжують термін і ефективність їх експлуатації.

При виборі матеріалів для гідроізоляції місць введення комунікацій власники будівель найчастіше орієнтуються на ціну і простоту монтажу. Однак економія ніколи не буває виправданою, якщо мова йде про гідрозахист. Набагато важливіше вибрати матеріали для гідроізоляції так, щоб забути про проблеми на десятиріччя. Має сенс доручити це завдання фахівцям, у яких є потрібний досвід і обладнання.

Які ж переваги роботи з нами?

• Послуги надаються за доступними цінами;

• У своїй роботі ми використовуємо герметики, спеціальні ущільнювальні манжети, мастики;

• Роботи здійснюють досвідчені, кваліфіковані майстри;

• Обробка комунікацій проводиться на будь-якому етапі зведення або експлуатації об'єкта;

• Вибір гідроізоляційних систем залежить від наявних умов експлуатації об'єкта.

Професіонали нашої компанії багато уваги приділяють гідроізоляції вводів інженерних комунікацій, ретельно добирають потрібні технології та гарантують 100% захист будівель. Ми надаємо гарантію на усі види робіт. Щоб оформити замовлення на наші послуги, зателефонуйте або залиште повідомлення на сайті. Ми домовимося про приїзд інженера на ваш об'єкт. Це безкоштовна послуга, так що сміливо залишайте заявку на виклик! Також, наші фахівці проконсультують Вас з питань, якщо Вам необхідно визначити вид гідроізоляції для об'єкта, підібрати потрібний гідроізоляційний матеріал або розрахувати кошторис робіт з гідроізоляції Вашого об'єкту.Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить