Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Гідроізоляція бетоних конструкцій

Без бетонних виробів неможливо обійтися ні на одному будівельному об'єкті. Бетон міцний і довговічний, проте, практично у всіх видів продукції з бетону є пори і мікротріщини, які утворюються при затвердінні в'язкої речовини, яка міститься в його складі. Крім того, тріщини в бетонних виробах можуть утворитися в результаті механічних навантажень. Волога, яка потрапляє на бетонні поверхні, просочується в ці тріщини і пори, викликає корозію сталевої арматури, а також, при негативних температурах, перетворюється на лід, збільшуючись в обсязі. Це призводить до збільшення тріщин, утворення нових і, в кінцевому рахунку, знижує міцність виробу, аж до повного руйнування залізобетонної або бетонної конструкції.

Основним способом збереження міцності бетону від руйнівного впливу вологи є гідроізоляція. Однак покриття на основі бітуму, які застосовувалися раніше, недовговічні, оскільки працюють окремо від самого виробу і тому вимагають регулярного оновлення. Сьогодні у будівництві застосовують два напрямки захисту бетону від вологи: зовнішня гідроізоляція і завдяки домішкам в бетон. У кожного з цих варіантів є маса переваг в експлуатації конкретного випадку. У будь-якому разі, при виборі гідроізоляції бетону, необхідна консультація з фахівцем, який порадить необхідний матеріал для вашого будови.

Що радять наші професіонали?

Система Пенетрон, яка використовується фахівцями компанії "Служба порятунку бетону", не має недоліків. Суміші, що входять до складу системи, мають властивість проникати у мікротріщини і порожнечі, а потім тверднути в них у вигляді стійких мінеральних кристалів, завдяки чому працюють як єдине ціле з основною бетонної структурою. До того ж, властивість нанесеної суміші до глибокого проникнення і полімеризації зберігається і у процесі подальшої експлуатації оброблених конструкцій.

До гідроізоляції бетону проникаючим матеріалом Пенетрон наші фахівці підходять згідно усіх необхідних технологій. Для цього необхідно ретельно очистити бетон від пилу, бруду і обробити його водою з високим тиском. Це вкрай важливо, тому що за вимогами, задля ефективної працездатності Пенетрону і досягнення необхідного гідроізоляційного ефекту, необхідно мати насичену водою структуру бетону. Пенетрон наноситься на добре зволожену поверхню у два шари. Перед цим суху суміш Пенетрон змішують з водою до досягнення сметанообразного стану. Нанесення виконується за допомогою щітки з штучним ворсом або розпилювачем для штукатурних сумішей. Після нанесення, поверхню необхідно підтримувати у вологому стані протягом 3 днів.

Наша компанія «Служба порятунку бетону» пропонує високоякісне виконання робіт, незалежно від рівня складності. Фахівці нашої компанії надають консультаційну допомогу клієнтам, а також знаходять ефективні рішення у будь-яких ситуаціях. Також, наші професіонали підберуть для Вас найліпший варіант гідроізоляції, неодмінно узгодять з Вами бюджет робіт, розрахують кошти і укладуть договір. Ми раді запропонувати Вам найкращі ціни на гідроізоляційні роботи.

Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить