Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Гермитизація холодного,робочого шва

Одними з перших показників якості споруди є її водонепроникність і здатність протистояти негативним зовнішнім впливам. А показники надійності і довговічності в першу чергу залежать від того, наскільки водонепроникними будуть будівельні шви. На жаль, не дивлячись на постійне вдосконалення технологій, добитися ідеального монолітного споруди без додаткових етапів будівництва поки що неможливо.

Робочі шви, вони ж холодні шви бетонування і стики елементів конструкцій - важливий елемент у загальній гідроізоляції споруд. Вони утворюються у процесі основного бетонування за рахунок різних технологічних факторів, що змушують припиняти процес заливки. Дуже часто вода просочується саме у цих місцях. Правильний пристрій герметизації робочих швів, холодних швів і стиків елементів на етапі будівництва дуже важливе завдання, яким не варто нехтувати.

Деякі будівельники, з різних причин, не приділяють потрібної уваги герметизації робочих швів і стиків. З початку усе може бути чисто, але, з часом, протікання обов'язково з'являться. У цьому випадку потрібно буде розшивати холодний шов по усьому периметру, карбувати ремонтними матеріалами і наносити додаткову гідроізоляцію. Все це потребує додаткових витрат на робочих і матеріали, не кажучи про втрату часу і нервів, а також псування внутрішньої обробки.

Герметизація робочих швів може проводиться різними методами і матеріалами, в залежності від умов експлуатації об'єкта. Метод проникаючої гідроізоляції часто виявляється оптимальним при ремонті робочого або холодного шва залізобетонних монолітних конструкцій:

• фундаментів стін і перекриттів у підвальних, цокольних поверхах житлових, громадських, виробничих, допоміжних будівель;

• колодязів з питною або технічною водою;

• басейнів.

Проникаюча гідроізоляція на основі цементу - матеріал з високою адгезією до бетону, зручний у монтажі, та безусадковий. Склади у вигляді паст і мастик, при використанні, проникають у структуру бетону і фіксуються у ній, не розчиняючись. Така гідроізоляція наноситься на бетонну поверхню, або вводиться у заздалегідь виконані отвори і штраби. Утворені сполуки набувають вологонепроникні якості.

Також, наші фахівці часто рекомендують герметизацію холодних швів методом ін'єктування. Даний спосіб є наймолодшим з усіх відомих способів ізоляції, але тим не менш, за короткий термін він отримав визнання як одного з найбільш ефективних, надійних і універсальних методів. Технологія його проведення дозволяє усунути будь-який дефект, допущений за час будівництва, а також провести якісний ремонт готового будинку, без великих демонтажних робіт.

Сфера застосування ін'єкційної гідроізоляції залежить від того які матеріали використовуються в даному випадку. Для гідроізоляції холодних швів використовуються поліуретанові смоли. Вони мають високу адгезію, стійкі до впливу агресивних водних потоків, і відмінно витримують різкі перепади температур.

Наша компанія «Служба порятунку бетону» пропонує високоякісне виконання робіт, незалежно від рівня складності. Фахівці нашої компанії надають консультаційну допомогу клієнтам, а також знаходять ефективні рішення у будь-яких ситуаціях. Також, наші професіонали підберуть для Вас найліпший варіант гідроізоляції, неодмінно узгодять з Вами бюджет робіт, розрахують кошти і укладуть договір. Ми раді запропонувати Вам найкращі ціни на гідроізоляційні роботи.Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить