Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Гермитизація деформаційного шва

Для того щоб після зведення житлового будинку не виникла проблема тріщин у стелі або стінах через опади та теплові розширення, виконуються роботи по герметизації деформаційних швів. Завдяки їм зменшується навантаження на бетонні елементи конструкцій будинків, однак з'являється ризик протікання грунтової і дощової води. Саме з цієї причини виконуються роботи по герметизації деформаційних швів. Недарма прийнято вважати, що від якості виконаної роботи по герметизації міцність і довговічність споруд залежить не менш ніж від якості несучих конструкцій.

Для того щоб здійснити роботу з герметизації ефективно, і підібрати для неї правильні матеріали, слід знати класифікацію деформаційних швів, а вони бувають:

• Температурні (розділяють будівлю на ділянки від рівня грунту до покрівлі)

• Осадові (запобігають тріщини, що з'являються від нерівномірного осідання грунту)

• Усадкові (застосовуються для будівель, що зводяться з монолітного бетону)

• Антисейсмічні (застосовуються в сейсмічно небезпечних регіонах)

Для герметизації швів і примикань призначаються спеціальні матеріали, адже звичайний бітум або мастика в такому випадку абсолютно марні. Гідроізоляційна складова поділяється на два види: джгути / стрічки наповнювачі та пластичні герметики. Сучасні провідні виробники будівельної хімії, розробляють цілі асортиментні лінійки високоефективних герметизуючих матеріалів, придатних для вирішення будь-яких завдань, які активно застосовують наші професіонали. Варто відзначити, що за допомогою таких систем герметизації можна не тільки запобігти проникненню агресивних речовин у бетон і забезпечити довговічність експлуатації споруд, а й значно знизити витрати на їх утримання і ремонт.

Перед початком закладення швів наші фахівці проводять дослідження, які допомагають визначити причину дефектів і визначити обсяг робіт. Так, при точковому протіканні здійснюється не тільки ремонт і герметизація деформаційного шва, а й суміжних з ним горизонтальних і вертикальних стиків. Крім того, проводиться заповнення деформаційних швів у місцях примикання віконних блоків до панелі цього шва.

Щоб не довелося кілька разів все переробляти і витрачати зайві кошти, не намагайтеся впоратися з герметизацією самі. Незважаючи на те, що робота здається інтуїтивно зрозумілою і нескладною, герметизація деформаційних швів вимагає певних навичок, досвідчених рук і професійного погляду - у цій справі немає права на найменші помилки.

Звертайтеся до нас - ми багато років працюємо на ринку даного виду послуг, беремося за роботи будь-якої складності і вважаємо, що будь-яке завдання має рішення. Звертаючись у нашу компанію, Ви отримаєте швидкий і якісний результат. А ціни у нас нижче, ніж у конкурентів, тому що ми вміємо працювати ефективно і не допускаємо зайвих витрат там, де без них можна обійтися. Бажаєте хорошої роботи - замовляйте цю роботу у нас.

Щоб оформити замовлення на наші послуги, зателефонуйте або залиште повідомлення на сайті. Ми домовимося про приїзд інженера на ваш об'єкт. Це безкоштовна послуга, так що сміливо залишайте заявку на виклик! Також, наші фахівці проконсультують Вас з питань, якщо Вам необхідно визначити вид гідроізоляції для об'єкта, підібрати потрібний гідроізоляційний матеріал або розрахувати кошторис робіт з гідроізоляції Вашого об'єкту.Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить