Замовити дзвінок
Имя*
Телефон*
Сообщение
Код с картинки*
CAPTCHA

Время работы:

ПН-ПТ 09:00 - 18:00
СБ-ВС 09:00 - 18:00

(067) 351-70-02

(067) 351-14-28

Замовити дзвінок
Виробники

Новости

ZODIAC HOTEL
Найновітніший готель Тунісу, готель The Zodiac, відкрився в березні 2018 року в середині зимового сезону Тунісу, щоб запросити гостей на приморське місце. Завдяки солоній воді, PENETRON ADMIX забезпечив міцне рішення для всіх бетонних конструкцій басейну.
LIBERTY MIDLANDS MALL
Будівництво третього етапу торгового центру Liberty Midlands (Квазулу, Натал Мідлендс, Африка) відкритий у березні 2018 року, кристалічна технологія PENETRON була використана для захисту основних бетонних конструкцій у нижній частині торгових центрів та гаражі.
Завод для очищення стічних вод, Пенсильванія, USA
Відкритий в квітні 2018 р. Новий PENETRON ADMIX був побудований на заводі з переробки стічних вод на проспекті (ПА) нового моренського парку для забезпечення міцної та водонепроникної бетонної конструкції.
IGUATEMI FORTALEZA MALL

Розширений торговий центр Iguatemi Fortaleza у Бразилії, відкритий у квітні 2018 року, додав додаткові торгові майданчики та підземний логістичний порт. Кристалічна технологія PENETRON застосовується для міцної бетонної структури.

BOSSA NOVA MALL
Модернізований та розширений Bossa Nova Mall в Ріо-де-Жанейро, відкритий ще в квітні 2018 року, був побудований за технологією PENETRON. Матеріали на кристалічній основі застосовувались для забезпечення водонепроникного та міцного бетонного фундаменту для приморського об'єкта.
360 NICOSIA
360 Nicosia - це 34-поверховий елітний житловий будинок та найвища житлова башта в Нікосії. Будівля включає в себе зелену технологію, підігрів підлоги та безпечний доступ до підземної парковки.
ПЕНЕТРОН реанімує Волгоградський алюмінієвий завод
Інавгурація заводу UC RUSAL в Волгограді, Росія, 30 березня завершує комплексну реконструкцію та розширення об'єкта. Технологія PENETRON була використана у всій новій і відремонтованій інфраструктурі для оптимізації міцності конкретних деталей та захисту від хімічної атаки.
LSH готель має кращий бетонний захист з PENETRON
Готель LSH, найновіший розкішний прибережний готель Ріо, відкрилася в березні 2018 року. Місцева команда Penetron допомогла впровадити систему “white tank system”, яка забезпечила максимальний рівень захисту та підвищила стійкість бетонних конструкцій готелю.
HQ BEDFORDVIEW

12 березня 2018 р. 

Сучасний парк офісів в Південній Африці

ПЕНЕТРОН АДМІКС: НАДІЙНИЙ РІШЕННЯ

18 грудня 2017 р

Офіс філії EY(Ernst & Young)Регистрация
Моя корзина 0 0 грн.
Оформить